Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na premierę spektaklu pt. „Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij”. Wydarzenie to odbędzie się 25 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 i 19:00 w Chorzowskim Centrum Kultury w Chorzowie. 

Niezwykły układ między porywaczem a porwaną Jak Adam poradzi sobie, kiedy jego ofiara zechce z nim pozostać? Prześmieszny spektakl komediowy twórców niezwykle popularnych „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”. Nie możecie go przegapić, bo gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wieczór.

Reklama

„Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij”
Spektakl Komediowy – Premiera

Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli „Triathlon Story” i „Dobry Wieczór Kawalerski”. Czy porywacz może stać się ofiarą? O tym przekona się Adam, który urozmaica swoje monotonne życie nietypowym hobby – porywa kobiety i organizuje im romantyczne randki. Młody mężczyzna z kompleksami i nudnym zawodem księgowego przed swoimi ofiarami zmienia się w prawdziwego romantyka, serwując wykwitną kolację, wino i dopasowując wygląd zastawy do jej stroju. Randki kończy wypuszczeniem ofiary ze swojego mieszkania tuż po posiłku i rozmowie, ale tylko do czasu, aż znajduje się kobieta, która przejmuje inicjatywę i odwraca role w porwaniu… Sprawdź co się wydarzy! Pełna humoru komedia dla dorosłych widzów, która z krzywym zwierciadle obrazuje relacje damsko-męskie i stawia pytania o miłość i związki.

Spektakl Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij – 25.02.2024 Chorzów

Występują: Kaziu Mazur/Mateusz Mosiewicz (wymiennie), Anna Oberc, Waldemar Błaszczyk, Małgorzata Lewińska.

Konkurs trwa od dziś 23.02.2024 (piątek) do 24.02.2024 (sobota) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.