foto: InfoKatowice.pl
Reklama

Hokeiści i trenerzy GKS-u Katowice znaleźli się w składzie reprezentacji Polski na turniej prekwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2026, który odbędzie się w lutym w Sosnowcu.

W dniach 8-11 lutego w Sosnowcu zostanie rozegrany turniej prekwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2026 z udziałem reprezentacji Polski, Korei Południowej, Estonii i Ukrainy. Turniej poprzedzi konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski w dniach 3-7 lutego oraz mecz kontrolny z Koreą Południową w Sosnowcu zaplanowany na 5 lutego.

Reklama

W 25-osobowym składzie kadry Polski na ten turniej znaleźli się zawodnicy GKS-u Katowice: bramkarz John Murray, obrońca Jakub Wanacki oraz napastnicy Bartosz Fraszko, Mateusz Michalski i Grzegorz Pasiut. Dodatkowo na liście zawodników rezerwowych znalazł się napastnik Trójkolorowych Igor Smal.

W sztabie szkoleniowym pod wodzą selekcjonera Roberta Kalabera znaleźli się trener Ireneusz Jarosz, pełniący w kadrze rolę trenera-analityka oraz dyrektor hokejowej sekcji GKS-u Roch Bogłowski jako team leader.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.