Reklama

Zapraszamy na spektakl pt. „Miłość i Polityka”. Wydarzenie to odbędzie się 14 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00 i 19:00 w Mieście Ogrodów w Katowicach.

Świat przedstawiony we francuskiej komedii, to duże pieniądze, wpływowi ludzie i wielkie tajemnice. Komedia przenosi widza do miejsca, gdzie miłość, władza i pieniądze stanowią stawkę w nieustannej walce. Nie brakuje więc dynamicznej akcji, zaskakujących wydarzeń i dobrego humoru.

Reklama

Minister Bertrand Guéraud kocha ojczyznę i żonę, ale jeszcze bardziej rajcują go pieniądze. By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu?

Do czego posunie się, by prawda nie wyszła na jaw? Chyba nikt nie spodziewa się, jak zakończy się ta pełna zwrotów akcji historia.

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym – bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć!

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

W bohaterów komedii wcielili się znani i lubiani m.in. z seriali telewizyjnych:
Melania Grzesiewicz/Marysia Wieczorek, Anna Oberc, Jacek Kopczyński, Łukasz Nowicki, Krystian Wieczorek, Mariusz Drężek

Komedia teatralna Pierre’a Sauvilla
Reżyseria: Anna Oberc
Przekład: Barbara Grzegorzewska
Scenografia: Witek Stefaniak

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Występują

Krystian Wieczorek, Marysia Wieczorek, Jacek Kopczyński, Anna Oberc, Łukasz Nowicki, Melania Grzesiewicz, Mariusz Drężek.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.