Korek / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Kompletny paraliż w Katowicach. Tunel zamknięty, bo wjechała w niego ciężarówka. Trzeba wymienić uszkodzone panele. Na razie trudno określić, o której godzinie tunel zostanie otwarty. 

Około godziny 9.30 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, w kierunku na Sosnowiec. Kierująca Toyotą w trakcie zmiany pasa wymusiła pierwszeństwo na Skodzie. Kierująca Skodą następnie utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w cieżarowego MAN-a. Ciężarówka w wyniki tego uderzyła w ścianę tunelu. 

Reklama

Trzeba było zamknąć tunel, co kompletnie zakorkowało Centrum. Okazało sie, że ciężarówka uszkodziła panele tunelu. Na miejscu pojawili się inspektorzy MZUiM Katowice. 

„Podjęto decyzję, że panele muszą zostać natychmiast wymienione, gdyż stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego” – powiedziała nam Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Obecnie trwa wymiana trzech paneli. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Solve : *
16 − 8 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.