Urząd Miasta Katowice / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Katowice wydadzą ponad 1 mln zł na druk i kolportaż miejskiej gazety. Wybrano firmę w przetargu. Zlecenie wykona Polska Press, wydawca Dziennika Zachodniego. 

 Katowice zakończyły postępowanie przetargowe na druk i kolportaż 14 numerów gazety miejskiej „Nasze Katowice”. Każdy z numerów ma mieć 152 000 egzemplarzy, po 24 strony. W sumie w planach jest 12 numerów w cyklu miesięcznym i 2 numery specjalne (marzec lub kwiecień, wrzesień).

Reklama

„Kolportaż każdego nakładu w liczbie 152 000 egzemplarzy winien odbywać się na następujących zasadach: a. do mieszkańców Katowic – w nakładzie 146 000 sztuk informatora, według wykazu ulic (…) w budownictwie wielorodzinnym – bezpośrednio do euroskrzynek, w domkach jednorodzinnych – na ogrodzeniach lub do skrzynek pocztowych, b. do 80 punktów na terenie miasta Katowice w nakładzie 6000 sztuk informatora” – czytamy w dokumentacji przetargowej. 

Jedyną firmą, która złożyła ofertę w przetargu była Polska Press, która druk i kolportaż wyceniła na nieco ponad 1 mln zł. Zmieściła się w założeniach budżetowych miasta, które mówiły o przeszło 1,1 mln zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.