/ fot. Policja
Reklama

Komiczna sytuacja w Chorzowie. Mężczyzna przyszedł na komisariat. Miał ze sobą narkotyki. Przyszedł na zaproszenie policjantów, nie wiedział o tym, że jest poszukiwany. Mało tego, miał ze sobą środki odurzające. 

Kryminalni z Komisariatu Pierwszego Policji w Chorzowie otrzymali informację od mundurowych z Warszawy, że osoba poszukiwana listem gończym przebywa na terenie Chorzowa. 

Reklama

„Policjanci dowiedzieli się, że 35-latek pracuje na terenie naszego miasta. Znaleźli więc pretekst, aby zaprosić go do siedziby chorzowskiej „jedynki”. Mężczyzna nie wiedząc, że jest poszukiwany listem gończym, stawił się na wezwanie. Wizyta zakończyła się zatrzymaniem go przez policjantów. To jednak nie wszystko. Podczas przeszukania go przed przewiezieniem do aresztu okazało się, że mężczyzna przyszedł do komisariatu, mając przy sobie amfetaminę” – informuje Karol Kolaczek z chorzowskiej policji.

Oprócz dwóch miesięcy „odsiadki” 35-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Przypominamy, że w myśl art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zabronione. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku posiadania znacznej ilości narkotyków sprawca może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.