Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na „Christmas Time! Concert”! Wydarzenie to odbędzie się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 w PreZero Arena Gliwice.

„Christmas Time! Concert” to urokliwy koncert świąteczny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, oraz fantastycznej orkiestry Royal Symphony Orchestra. Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu tak zacnych artystów jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach tworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że w Państwa sercach zagości świąteczna radość i beztroska. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób, aby poczuć magię świąt i doskonale bawić się i wzruszać w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Trasa „Christmas Time! Concert” odbywa się w największych halach w Polsce.

Reklama

Konkurs trwa od dziś 01.12.2023 (piątek) do 02.12.2023 (sobota) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.