Samochód policyjny / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Burda w bloku na osiedlu Tysiąclecia. W mieszkaniu znaleziono narkotyki.  To miała być po prostu bójka, ale jak się okazało na konflikcie między dwoma mężczyznami się nie skończyło. 

Dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z bloków na Osiedlu Tysiąclecia doszło do kłótni oraz szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami. Wysłano na miejsce policjantów. 

Reklama

„Potwierdzili zgłoszenie, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Podczas wykonywanych czynności policjanci w mieszkaniu należącym do 30-latka ujawnili narkotyki. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli 8 działek dilerskich marihuany, 36 działek dilerskich amfetaminy, 47 tabletek ecstasy, ponad 90 działek dilerskich 2 C-B. Ponadto policjanci zabezpieczyli sprzęt do porcjowania narkotyków” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.  

30-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na czas trwającego postępowania mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i dwa razy w tygodniu musi się zgłaszać w komisariacie. Zastosowano również poręcznie majątkowe w kwocie 3 tys. zł. 

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.