Reklama

Zapraszamy na wystawę Halloweenową w Europie Centralnej w Gliwicach.

W tym roku otwieramy drzwi do najbardziej tajemniczego i fantastycznego świata, jaki kiedykolwiek widzieliście. Nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy Halloween, gdzie rzeczywistość i fantazja łączą się w jedno, a strach zamienia się w niezapomniane emocje.

Reklama

Animatroniczne-robotyczne postacie, które wyglądają tak realnie, że będziecie przekonani, jakby wyszły ze świata najgorszych koszmarów.

Na tej wystawie będziecie mieli okazję zmierzyć się z wampirami, odwiedzić dom czarownicy i rozwiązać zagadki z zombie. Od duchów po czarodziejów – każdy zakątek wystawy jest pełen tajemnic i magii.

Zapraszamy Was wraz z rodziną i przyjaciółmi do odwiedzenia naszej wystawy i zanurzenia się w niesamowitym świecie, w którym każdy krok niesie ze sobą nowe wrażenia, czy to strach, czy śmiech. Obiecujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy!

Poczujcie prawdziwą magię Halloween. Przygotujcie się na przygody życia i śmierci, które czekają na Was na naszej wystawie. Bo tutaj każda chwila jest prawdziwym punktem wyjścia do magicznego świata czarownic, wampirów i nieuchwytnych lęków. Przygotujcie się na niesamowite przeżycia i przygody!

Czekamy na Was pod adresem:

Europa Centralna, Gliwice

https://www.facebook.com/halloweenexpopl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.