Reklama

Pijana napadała na kobiety w Katowicach. W tym na 75-latkę. Udało się ją zatrzymać. Agresywna 38-latka próbowała okraść swoje ofiary. Nie udało się jej. 

Napaść miała miejsce na ulicy Roździeńskiego. 

Reklama

„Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta napadła na 75-latkę, kiedy ta szła do domu. Uderzając ją po głowie i ciągnąc za uszy, zażądała oddania torebki. Dzięki reakcji świadka nie doszło do kradzieży, ale sprawczyni zbiegła z miejsca zdarzenia” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Natychmiast o zdarzeniu zostali powiadomieni katowiccy policjanci. Kiedy przyjmowano zgłoszenie, 38-latka napadła na kolejną kobietę. 

„Bijąc ją po głowie, zażądała oddania telefonu komórkowego. Kiedy żądanie nie zostało spełnione, ukradła 54-latce okulary korekcyjne. Kilka minut później kobieta została zatrzymana przez policjantów OPP Katowice, którzy tego dnia pełnili służbę w naszym mieście. Badanie trzeźwości wskazało, że zatrzymana miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie” – dodaje Żyłka. 

Agresywnej kobiecie grozi 15 lat więzienia w związku z rozbojami, których się dopuściła. Została objęta policyjnym dozorem. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.