Jeden z zatrzymanych / fot. Policja
Reklama

Patostreamerzy zatrzymani przez policjantów z Katowic. Upadlali i znęcali się na dwiema dziewczynami, zrobili z tego transmisję na żywo. Zostali zatrzymani w niedzielę przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. 

Mężczyźni – w tym jeden z nich znany jako patostreamer Kawiaq – upadlali jedną z odurzonych dziewczyn, podawali jej m.in. alkohol w misce psa, drugą podczas innej transmisji na żywo bito butelką po alkoholu.

Reklama

Mężczyźni w niedzielę zostali zatrzymani przez katowickich policjantów. 

„Kryminalni ze śląskiej komendy wojewódzkiej bardzo wnikliwie analizowali materiał dotyczący dwóch młodych mężczyzn, którzy 17 listopada br. na terenie Bytomia i Gliwic dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu względem dwóch młodych kobiet. Po zdarzeniu nastolatkowie wyjechali poza granicę naszego kraju” – informuje Sabina Chyra-Giereś ze Śląskiej Policji. „W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski” – dodaje.

W niedzielę zostali zatrzymani, zaraz po tym jak przekroczyli granicę. 

Dzisiaj zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty. O tym, jakie to będą zarzuty, zdecyduje prokurator.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 + 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.