Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl pt. „kolacja dla głupca”. Wydarzenie to odbędzie się 4 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowo – Koncertowej MUZA w Sosnowcu. 

KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Reklama

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Francis Veber

Reż. Cezary Żak

występują : Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha/Marta Chodorowska, Michał Zieliński

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Sala Widowiskowo – Koncertowa MUZA ul. Warszawska 2

tel. 32 213 99 00

Organizator : tel. 669 179 886, tel. 602 757 446,

www.kupbilecik.pl

Bilety w cenie od 120 zł do 140 zł

Konkurs trwa od dziś 27.11.2023 (poniedziałek) do 29.11.2023 (środa) do godziny 12:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi spektakl?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.