Reklama

Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę. Trafił z obrażeniami do szpitala, teraz sprawców szuka policja, która opublikowała wizerunki napastników zarejestrowane przez kamery monitoringu. 

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada, w tramwaju linii 9, na przystanku Wirek-Katowicka w Rudzie Śląskiej. 

Reklama

„Śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej na podstawie nagrania z kamery monitorującej tramwaj ustalili, że sprawcami byli dwaj mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Głównym prowodyrem był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże na szyi oraz dłoniach. Obaj sprawcy mieli na głowach niebieskie czapki” – informuje policja. 

Śledczy prowadzący sprawę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu niepełnosprawnego rudzianina, proszą świadków tego zdarzenia lub osoby mające informacje o sprawcach o informacje poprzez anonimową skrzynkę „Powiadom nas”, bądź kontakt z policjantami komisariatu pod numerem telefonu 47 854 1610.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.