Reklama

Z wielką radością zapraszamy na katowicką premierę spektaklu „Komedia odlotowa, czyli lumbago”. Warszawski Teatr Capitol zaprezentuje najnowszą komedię ze swojego repertuaru już 25 listopada o godzinie 16:00 na scenie Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Gwiazdorska obsada gwarantuje ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Reklama

Na spektakl zapraszają: Katarzyna Maciąg, Jacek Stefanik, Maciej Miecznikowski, Wojciech Majchrzak, Stanisław Banasiuk, Dagmara Bryzek, Honorata Witańska

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Zafascynował Was ktoś tak bardzo, że gotowi byliście złamać małżeńską przysięgę?
Pójść za szaleństwem jak w dym, bez względu na konsekwencje? Jeśli tak, to… zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki! Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally – pilot samolotów pasażerskich właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie – lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle… Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie!

To jednak początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna. Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn.

Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia! W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy w Teatrze Capitol – BĘDZIE ODLOT!

Bilety dostępne są na stronie Teatru Capitol www.teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=katowice

REZERWACJA i ZAMÓWIENIA GRUPOWE:

tel.: (+48) 733 777 840; mail: anna.stani@teatrcapitol.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 + 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.