Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert pt. „ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ”, Wydarzenie to odbędzie się 25 listopada 2023 roku o godzinie 18:00 w Katowickim Spodku.

Wieczór nasycony klimatem lat lat 70′ i 80′. Na scenie zagrają: Wanda i Banda, Ira, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni. Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne, a także wystawa pojazdów milicyjnych i grupy rekonstrukcyjne.

Reklama

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Festiwal największych polskich gwiazd rocka, przypominający rocznicę wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Koncert jest hołdem dla wszystkich, którzy w latach 70’ i 80’ odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski. Ten wieczór, to również wyjątkowa muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, których energia dodała z pewnością inspiracji i siły dalszym przemianom społecznym.

Koncert trwa ponad 4,5 godziny! Ale to coś więcej, niż  koncert. Chcemy oddać klimat tamtych czasów. Przed obiektem będą czekać liczne niespodzianki, takie jak wystawa pojazdów milicyjnych czy grupy rekonstrukcyjne oraz możliwość zjedzenia i wypicia czegoś ciepłego i zimnego.

Konkurs trwa od dziś 18.11.2023 (sobota) do 19.11.2023 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.