Zaginiona 21-latka / fot. Zarzutka.pl
Reklama

Zbiórka na rzecz poszukiwania zaginionej 21-latki. Została porwana, szuka jej mieszkający w Katowicach brat, który zorganizował zbiórkę na portalu Zarzuta.pl. Młoda kobieta została porwana w Tajlandii, gdzie pracowała w branży hotelowej. 

„Zwracam się z apelem do wszystkich osób, które mogą pomóc o wsparcie zrzutki. Pomóżcie mi sprowadzić siostrę do Polski, za nim będzie za późno. W każdej chwili możemy stracić z nią kontakt. Czas jest tutaj bardzo ważny”- mówi ze łzami w oczach brat Bogdany.

Reklama

Młodej Ukrainki szuka jej brat Taras. Zgłosił sprawę na policję w Katowicach, ale ta nie może nic zrobić. Dlatego zorganizowano zbiórkę żeby opłacić koszty wyjazdu prywatnych detektywów, którzy spróbują uratować kobietę. Ostatnio na terenie Tajlandii odnaleźli zaginioną mieszkankę Wrocławia. Śledczy zrzekli się wynagrodzenia za swoje działania. Pieniądze zostaną przeznaczone na przeloty, zakwaterowanie i „opłacenie lokalnych władz”. 

„Bogdana ma 21 lat, jest młodą, ambitną kobietą. Kilka miesięcy temu wyleciała z Polski do Tajlandii w celach zarobkowych. Bogdana pomimo młodego wieku zna 5 języków, a trzema posługuje się biegle, Bez problemu znalazła pracę w branży hotelowej. Niestety kilkanaście tygodni temu podstępem, pod pretekstem nowej pracy została uprowadzona i wywieziona z Tajlandii” – czytamy na portalu Zrzutka.pl. „Najprawdopodobniej padła ofiarą handlu ludźmi. Wbrew swojej woli jest przetrzymywana w strefie przygranicznej pomiędzy Tajlandią a Laosem. Dwukrotnie próbowała uciekać, niestety została złapana i brutalnie pobita. Za karę była przypinana kajdankami i więziona. Kolejne próby ucieczki mogą zakończyć się śmiercią. Z relacji Bogdany wynika, że grupa osób uprowadzonych jest bardzo liczna. Niestety najprawdopodobniej z przestępcami współpracuje również skorumpowana lokalna Policja. Porwanej Bogdanie, udało się zdobyć telefon i nawiązała kontakt z rodziną” – czytamy w opisie na zbiórce.

Grupa prywatnych detektywów ma wylecieć dzisiaj do Tajlandii. Zrzutkę można wesprzeć tutaj. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.