Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie do Cyrku na wodzie Waterland! Cyrk na wodzie odbędzie się od 3 do 12 listopada w Namiocie Cyrkowym Waterland w Parku Śląskim. Bilety konkursowe są na jutro 3 listopada na godzinę 18:30 i będą do odbioru w kasie cyrku.

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Zobaczycie trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejszą technologię fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. 

Reklama

Bilety do nabycia na stronie biletyna.pl oraz w kasie Cyrku (w dniu widowiska kasa czynna od godz. 10:00)!Dzieci do 3 roku życia nie musza mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców).

Waterland wraca do Polski! Pod wodą, na wodzie, na lądzie i w powietrzu czeka na Państwa niezapomniane widowisko Waterland! 

To przepiękny wodospad emocji, do którego będziecie mogli się zanurzyć!
Efektywne show zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! To trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejsza technologia: fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Jedyna w swoim rodzaju SCENA, na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi tony wody, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę. To wszystko zapiera dech w piersiach nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym! Tutaj przywitają Państwa urocze rusałki i meduzy.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Spotkacie wesołych klaunów i zuchwałych piratów, a także zostaniecie świadkami narodzin cudu w iluzji na magicznej wyspie Waterland. Mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy potrafią kontrolować żywioł zarówno wody, jak i ognia, podbijają serca swoimi niezapomnianymi sztuczkami, a gwiazdy odbijające się w wodzie opowiedzą Państwu niesamowitą historię miłosną między niebem a ziemią! A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!AQUA-ballet i Show-ballet zawładną Waszą wyobraźnią! Przybywajcie, delektujcie się i dajcie się zaskoczyć! Waterland na Was czeka! PODARUJCIE swojemu dziecku prawdziwą bajkę

Konkurs trwa do dziś 02.11.2023 (czwartek) do godziny 23:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.