Reklama

Zapraszamy na koncert Marcina Patrzałki pt. „INSTRUMENTALIZM”. Wydarzenie to odbędzie się 23 października 2023 roku o godzinie 20:00 w NOSPR plac Wojciecha Kilara 1 w Katowicach.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Reklama

Opis koncertu

Marcin Patrzałek Instrumentalizm

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej trasy Marcin Patrzałek wraca na scenę z kolejnym projektem!

Światowy fenomen gitary stawia ten instrument strunowy w świetle reflektorów i czyni z niego najważniejszego bohatera koncertu, jednocześnie pokazując, jak wiele można przekazać za pomocą gitary właśnie.

Zapraszamy na koncert dwudziestodwuletniego gitarowego geniusza, który oczarował świat. Marcin Patrzałek – objawienie America’s Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się sztywnym ramom, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej.

Trasa Instrumentalizm to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych utworów oraz prezentacja autorskich kompozycji. Wyrusz w muzyczną podróż od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, aż po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki.

Styl perkusyjny, który Marcin Patrzałek wykonuje na gitarze od wielu lat, umożliwia przedstawienie znanych słuchaczom utworów w zupełnie niecodziennym wydaniu.

Prezentujemy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, m.in. z America’s Got Talent, wraz z nową twórczością, wzbogacone elektroniką i innymi instrumentami.

Poznaj absolutnie nowe brzmienie gitary, zachwycającej na tle znakomitego zespołu.

Wykonawcy:
Marcin Patrzałek – gitara
Marcin Grzybek – bas
Kuba Stanik – perkusja
Piotr Steczek – skrzypce
Hania Steczek – skrzypce
Aleksandra Steczek – wiolonczela
Malwina Tkaczyk / Magdalena Michna – altówka

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.