Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na na Galę Muzyki Filmowej! Wydarzenie to odbędzie się 28 października 2023 roku o godzinie 19:00 w Spodku w Katowicach.

Muzyka z najsłynniejszych filmów

Reklama

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Koniec października 2023 ponownie wypełni się muzyką z największych hitów z wielkiego ekranu. Dokładnie rok po Gali Muzyki Filmowej w Spodku w 2022 roku, przyjdzie czas na jej drugą edycję – przeżyjmy to na nowo razem z Filharmonią Śląską! Niezapomniane melodie, Chór, Orkiestra Symfoniczna, multimedia, światła i widowiskowe efekty wizualne opanują katowicki Spodek w każdym calu. Przeniesiemy się w świat ponadczasowych opowieści, wzruszeń, ekscytacji i przygody. Już teraz kup bilet na wieczór pełen hollywoodzkich emocji!

28 października 2023 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej, która podczas wykonywania na żywo zyskuje jeszcze bardziej emocjonujący wymiar. Doskonała harmonia efektów multimedialnych, świateł i wizualizacji, utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu profesjonalnej orkiestry i znakomici soliści wspólnie sprawią, że publiczność zgromadzoną w Spodku filmowy świat pochłonie w całości. Obecność – obowiązkowa!

Wykonawcy:

Chór Filharmonii Śląskiej
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej

Wśród gości specjalnych koncertu będzie Sara James – utalentowana wokalistka młodego pokolenia, finalistka programu America’s Got Talent. 

Konkurs trwa od dziś 03.10.2023 (wtorek) do 05.10.2023 (czwarek) do godziny 16:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w czwartek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 25 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.