Projekty z BO zmieniły na lepsze Murcki. Pomagają też integrować dzielnicę. Do 24 września można głosować na projekty

AM

Reklama

Projekty z BO zmieniły na lepsze Murcki. Pomagają też integrować dzielnicę. Do 24 września można głosować na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.

W sumie 236 zadań czeka na głosy mieszkańców. Te najpopularniejsze zostaną zrealizowane. To ostatnie dni głosowania w ramach BO.

Reklama

Głosowanie w 5 krokach:

Wejdź na stronę bo.katowice.eu i kliknij baner „GŁOSOWANIE”. Wpisz swój nr PESEL oraz nazwisko panieńskie matki i zaznacz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady głosowania oraz przetwarzania danych osobowych i Regulamin BO. Oddaj swoje głosy na projekty ogólnomiejskie i lokalne. Pamiętaj, że do dyspozycji masz 3 głosy na zadania lokalne i 3 na zadania ogólnomiejskie.  Wprowadź numer telefonu komórkowego (bez prefiksów), na który zostanie wysłany do Ciebie SMS z kodem niezbędnym do potwierdzenia oddania głosu. Wprowadź otrzymany kod i tym samym potwierdź oddanie głosu – jeśli tego nie uczynisz Twój głos nie zostanie zapisany w systemie, a tym samym uwzględniony w głosowaniu.

Po potwierdzeniu kodem z sms oddania głosu, nie będziesz miał możliwości zmiany swojej decyzji ani ponownego głosowania – głosować można tylko raz.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.