Hogan w rękach policjanta / fot. Policja
Reklama

Katowice: Uciekł w trakcie spaceru i biegał po ruchliwej ulicy. Do domu przynieśli go policjanci, którzy zauważyli błąkającego się po ulicach Katowic psa

Zwierzaka policjanci zauważyli w rejonie ul. Żwirki i Wigury. 

Reklama

„Piesek był zdenerwowany i zdezorientowany. Biegał po skrzyżowaniu z ulicą Kilińskiego wśród poruszających się pojazdów. Policjanci zauważyli, że pies miał na sobie szelki, do których  przypięty jest breloczek informujący o szczepieniu. Na breloku umieszczono również nazwę gabinetu weterynaryjnego. Mając nadzieję, że piesek może posiadać wszczepiony chip identyfikacyjny, policjanci skontaktowali się z weterynarzem, od którego uzyskali dane właścicielki” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. „Ogromnie zaskoczona wizytą policjantów kobieta, nie mogła ukryć olbrzymiej radości na widok psa, którego stróże prawa przynieśli na rękach do jej domu. Okazało się, że Hogan uciekł kilka godzin wcześniej podczas popołudniowego spaceru” – dodaje.

Pomimo wspólnych poszukiwań z rodziną i sąsiadami, nie udało im się odnaleźć czworonoga. Znaleźli go dopiero interweniujący policjanci.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.