Budżet Obywatelski zmienia Katowice dzielnica po dzielnicy. Jak zmienił Wełnowiec-Józefowiec?

AM

Reklama

Do 24 września można głosować na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ten zmienia miasto dzielnica po dzielnicy. Jak zmienił Wełnowiec-Józefowiec? Powstał m.in. popularny wśród mieszkańców plac zabaw oraz nowe miejsca parkingowe.

W sumie w tym roku możemy oddać głos na 236 zadań, z których 25 to projekty ogólnomiejskie, a 211 lokalne.

Reklama

Głosowanie:

Aby zagłosować w Stacjonarnym Punkcie Głosowania należy mieć ze sobą dokument tożsamości, a w przypadku osób poniżej 18 roku życia legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający posiadanie numeru PESEL. Pracownicy urzędu uprawnieni do pomocy podczas głosowania w tych punktach będą posiadali specjalne identyfikatory. Stacjonarne Punkty Głosowania będą działały do piątku 22 września w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Miejskim Domu Kultury „Południe” w Zarzeczu.

Z zadaniami, na które będzie można zagłosować, można zapoznać się w TUTAJ.

Głosowanie w 5 krokach: Wejdź na stronę bo.katowice.eu i kliknij baner „GŁOSOWANIE”. Wpisz swój nr PESEL oraz nazwisko panieńskie matki i zaznacz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady głosowania oraz przetwarzania danych osobowych i Regulamin BO. Oddaj swoje głosy na projekty ogólnomiejskie i lokalne. Pamiętaj, że do dyspozycji masz 3 głosy na zadania lokalne i 3 na zadania ogólnomiejskie.  Wprowadź numer telefonu komórkowego (bez prefiksów), na który zostanie wysłany do Ciebie SMS z kodem niezbędnym do potwierdzenia oddania głosu. Wprowadź otrzymany kod i tym samym potwierdź oddanie głosu – jeśli tego nie uczynisz Twój głos nie zostanie zapisany w systemie, a tym samym uwzględniony w głosowaniu. Po potwierdzeniu kodem z sms oddania głosu, nie będziesz miał możliwości zmiany swojej decyzji ani ponownego głosowania – głosować można tylko raz!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.