Reklama

FEST Festival – największa impreza na Śląsku startuje już w następnym tygodniu! Nie przegap okazji aby między 9 a 13 sierpnia zobaczyć wyjątkowych artystów i kup bilet w promocyjnej cenie dla mieszkańców okolicznych osiedli!

Już pomiędzy 9 a 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja FEST Festivalu. W ciągu zaledwie 4 lat to wydarzenie stało się jednym z największych i najważniejszych polskich festiwali muzycznych – tworząc markę, która przyciąga do centrum Śląska wielkie światowe gwiazdy i najlepszych w swoich dziedzinach współczesnych wykonawców.

Reklama

FEST nie istnieje bez swojej lokalizacji – Parku Śląskiego – który stanowi idealną przestrzeń dla wydarzenia mającego ambicje, by zapraszać swoich uczestników do alternatywnej rzeczywistości. Celem tego wydarzenia jest dostarczenie radości wszystkim, dlatego podejmowane są wszelkie starania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, mając na uwadze przede wszystkim podniesienie komfortu mieszkańców osiedli sąsiadujących z Parkiem Śląskim.

W związku z tym, okres, w którym zamknięte są kluczowe strefy Parku Śląskiego zostanie maksymalnie skrócony.  W tym roku chwilowe ograniczenia w ruchu będą miały miejsce pomiędzy 7 a 14 sierpnia, kiedy odbywa się festiwal oraz montaż i demontaż głównych elementów infrastruktury wydarzenia. Tym samym zostanie wydłużony  czas, w którym możliwe jest swobodne poruszanie się głównymi arteriami Parku Śląskiego, Aleją Główną oraz Promenadą Generała Jerzego Ziętka, a także innymi kluczowymi alejami Parku. 

Dodatkowo, organizatorzy przygotowali 4-dniowe karnety na FEST Festival w bardzo atrakcyjnej cenie – 499 zł. Specjalna zniżka dedykowana jest mieszkańcom dzielnic sąsiadujących z Parkiem Śląskim, którzy chcieliby dołączyć do wydarzenia. 

Wystarczy wypełnić formularz na stronie festfestival.pl w zakładce “FEST Sąsiedzi”, podając adres zamieszkania lub zameldowania wraz z kodem pocztowym. Promocja trwa tylko do 3 sierpnia.

Kup bilety na FEST Festival 2023 na stronie www.festfestival.pl gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Reklama

1 Komentarz

  1. A czy autor niniejszego tekstu interesował się jak będzie wyglądał rozkład tych scen, żeby nie powtarzać błędów organizacyjnych poprzednich edycji. Być może dobrym miejscem organizacji takiego wydarzenia będą okolice zamieszkania marszałka województwa bądź dyrekcji parku. Myślę, że hałas 20 godzin w ciągu 5 dni po dokucza pod miejscem zamieszkania i wypoczynku wyżej wymienionych osób to zmienią zdanie. I proszę nie pisać, że to kilka dni bo dla okolicznych mieszkańców (może i wybranych, ale…) jest to stosowanie broni o charakterze sonicznym. Bierzmy przykład z profesjonalizmu jaki towarzyszył podczas koncertu zespołu Rammstein, gdzie jedynym utrudnieniem mieszkańców były samochody na osiedlu 1000- lecia i zamknięta ulica Chorzowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.