Napis Katowice / Dworzec w Katowicach / fot. Erdem Yildiz / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Firma otwiera swoją siedzibę w Katowicach. Szuka 200 pracowników. Chodzi o Concentrix, która otworzyła nowe biuro w Global Office Park. 

Concentrix, globalny dostawca rozwiązań i technologii customer experience (CX).

Reklama

Amerykański koncern działa w Polsce od 2005 roku. Obecnie w biurach w Lublinie i Szczecinie zatrudnia ponad 1000 osób. Nowe biuro Concentrix w Katowicach, zlokalizowane w Global Office Park, zapewni ponad 200 nowych miejsc pracy. Nabór pracowników już trwa. 

Pracownicy nowego biura w Katowicach będą przede wszystkim wspierać globalną linię lotniczą Ryanair. Concentrix prowadzi już aktywną rekrutację na wielojęzyczne stanowiska obsługi i wsparcia klienta, a nabór nowych pracowników rozpoczął się w czerwcu 2023 roku.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani kolejną inwestycją w Polsce. Jest ona świadectwem naszego dynamicznego rozwoju na tym kluczowym rynku. Założeniem funkcjonowania naszej firmy jest dbałość o pracowników i relacje z lokalną społecznością, co oczywiście związane jest z obszarem naszej specjalizacji, czyli budowaniem pozytywnych doświadczeń. Działamy z myślą o tym, aby wyróżniać się i być pracodawcą pierwszego wyboru. Nie możemy doczekać się powitania pełnych pasji i talentu ludzi, z którymi będziemy budować nowy polski zespół” – mówi Paweł Puła, Senior Director Service Delivery w Concentrix.

nformacje o ofercie zatrudnienia w Concentrix dostępne są na stronie www. Osoby zainteresowane mogą również kontaktować się poprzez e-mail: careers@concentrix.com.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.