Reklama
Gorąco zapraszamy do Leśniczówki na otwARTą Scenę! Zagrają: VADEMECUM / HEREZJA / TheWire. Wydarzenie to odbędzie się w piątek 14.07.2023 / Godz. 20:00 / Wstęp wolny!
VADEMECUM to zespół stworzony na bazie mieszanki pasji, chęci oraz mega pozytywnej gitarowej energii. Niesamowita atmosfera, niepowtarzalne brzmienie i ogromna energia sceniczna powodują, że ich koncerty przyciągają coraz więcej fanów. Gitarowy Rock to coś, co najlepiej charakteryzuje muzycznie Vademecum a zatem to czego możemy być pewni to duża dawka miłości do rocka płynąca ze sceny – co słychać w każdym z utworów.
Wszystko zaczęło się 2 lata temu w głowie basisty Jarka, do którego kolejno dołączali Michał – gitara, Miły – gitara, Arek – wokal oraz Dawid – perkusja. Okazało się, że skompletowanie zespołu z odpowiedzialnych oraz zdeterminowanych ludzi to mega wyzwanie, ale już dziś zespół jest „gotowy” i zdecydowany aby zmierzyć się z legendą największych scen muzycznych w Polsce:)
W czerwcu ubiegłego roku powstał pierwszy singiel zespołu pt. „Daleko Stąd”. Niespełna kilka dni temu ujrzał światło dzienne kolejny numer „Breja”.
Co zapewnia zespół czeka nas muzyczne gitarowe szaleństwo zgodne z ich mottem: „Chcemy koncertować spełniając nasze osobiste i muzyczne marzenia w myśl zasady – Marzenia się spełniają, ale nigdy tym, którzy tylko marzą”:)
To wydarzenie muzyczne, na którym nie może Was zabraknąć! Wpadajcie koniecznie!
HEREZJA
Wywodzący się z południowej Polski zespół grający muzykę z gatunku Melodic Black Metal z elementami Death Metalu, mocno zanurzony w odmętach mroku i chaosu.
Band powstał w odpowiedzi na pragnienie wyrażania emocji, wolności formy. Wspólna wizja artystyczna zrzeszyła piątkę ludzi wcześniej sobie obcych, które zajmowały się odmiennymi gatunkami muzyki.
TheWire, paczka pięciu przyjaciół z serca Górnego Śląska bawiąca się muzyką pod szyldem Kabelków! Zespół powstał w 2018 r. i po latach, chłopaki zebrali w sobie siły i od listopada pracują nad pierwszym autorskim LP, które to pojawi się w przyszłym roku. W “dorobku” koncertowym znajdują się m. in. koncert na IGRACH 2023, koncerty na finałach WOŚP w Chorzowie oraz Bielsku-Białej, koncerty z zespołami Hasiok, Cochise, Pull the Wire oraz masę innych koncertów organizowanych samodzielnie, czy też zaprzyjaźnionymi kapelami ze Śląskiej ziemi. 14 lipca zespół przewiduje premierę singla pt. “ShutUp”, który na pewno zabrzmi w Leśniczówce!
WSTĘP WOLNY ZAPRASZAMY!
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.