Atak nożem / fot. Policja
Reklama

Atak nożem na ulicy Stawowej w Katowicach, 2 osoby ranne, sprawców nagrały kamery monitoringu. Niestety jakość nagrania jest bardzo słaba. Ewentualnym świadkom policja gwarantuje anonimowość. 

Kryminalni Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała dwóch mężczyzn, do której doszło 18 marca 2023 r. przy ul. Świętego Jana w Katowicach w rejonie kina.

Reklama

„Z policyjnych ustaleń wynika, że do grupy osób wracających z klubu tanecznego, podeszło dwóch nieznanych mężczyzn, z którymi rozpoczęli rozmawiać. W trakcie rozmowy dwóch mężczyzn z grupy osób, która wracała z klubu, zostało ugodzonych nożem w udo, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzeni zawiadomili katowicką Policję. Na miejsce skierowana została karetka pogotowia, która decyzją lekarza przewiozła pokrzywdzonych do szpitala, gdzie zostali zaopatrzeni chirurgicznie” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. 

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 3716, 798 032 398 lub pod adresem e-mail: kibice@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.