Reklama

Z okazji 40-lecia Leśniczówki mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Tides From Nebula + Fish Basket. Wydarzenie to odbędzie się jutro 2 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00 w Leśniczówka Rock & Roll Cafe al. Muzyków 1, Park Śląski.

Od 2008 roku historie dźwiękami pochodzącymi ze światów rocka, prog rocka i post rocka pisze warszawska Tides from Nebula. Przez lata za pisanie i odgrywanie tych historii odpowiadali Adam Waleszyński (gitara), Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Przemek Węgłowski (gitara basowa) i Tomasz Stołowski (perkusja). Od 2019 roku w kapeli nie ma Adama i funkcjonuje ona jako trio. Jeśli podczas słuchania muzyki TFN myśli się o kosmicznych bezkresach albo pięknych pejzażach z morzami i oceanami w tle, skojarzenia te są jak najbardziej na miejscu, bo muzyków warszawskiej kapeli to między innymi interesuje. Zespół miał okazję koncertować za granicą, a w Polsce pracować z samym Zbigniewem Preisnerem, który produkował drugi album Earthshine. Wydana w 2019 roku płyta From Voodoo to Zen spodobała się bardzo, a na liście OLIS dotarła aż do miejsca trzeciego. Jak widać, dźwiękowym film tworzony przez Tides from Nebula ma wciąż pokaźną widownię.

Reklama

Katowickie trio Fish Basket gra instrumentalnego prog rocka, który odchodzi jednak od standardowej formuły gatunku: charakterystyczne długie formy przyjmują bardziej hipnotyczne, psychodeliczne kształty, w dużej mierze dzięki mocy napędowej ich sekcji rytmicznej. W 2019 r. wydali eponimiczny debiutancki album.

Bilety przedsprzedaż: https://goout.net/…/40-lat-w-lesie-tides-from…/gmur/
Bilety w dniu koncertu: 90 zł

Konkurs trwa do dziś 01.06.2023 (czwartek) do godziny 20:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Kogo chciałabyś/chciałbyś zabrać na koncert do Leśniczówki?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.