Reklama

40-lecie działalności artystycznej Leśniczówki zamierzamy obchodzić hucznie i długo. Dlatego mamy dla was kolejną petardę w tym 6cio-tygodniowym cyklu frajdy! Tides From Nebula to niezwykły projekt artystyczny, istny spektakl światła i dźwięku. Instrumentalne utwory grupy zdobyły ogromne uznanie zarówno w kraju jak i za granicą. Głębokich i intrygujących brzmień zespołu nie da się porównać z niczym innym. Publikę rozgrzeje zespół Fish Basket. Zapraszamy 2 czerwca na godzinę 18:00 do Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe na kocerty Tides From Nebula / Pure Bedlam / Fish Basket!

Reklama
Bilety przedsprzedaż: https://goout.net/…/40-lat-w-lesie-tides-from…/gmur/
Bilety w dniu koncertu: 90 zł

Tides From Nebula to post-rockowa grupa powstała w styczniu 2008 roku w Warszawie. Nazwa zespołu odnosi się do mgławicy, obłoku gazu i pyłu międzygwiazdowego. Maciej Karbowski, jeden z założycieli zespołu powiedział: „Bardzo interesuje nas tematyka kosmiczna, kosmiczny klimat, a zarazem bardzo naturalne klimaty, morze, roślinność itp. Według nas nazwa w miarę dobrze oddaje muzykę i klimat kompozycji, przynajmniej jak do tej pory.” Tides From Nebula w ciągu 15 lat zagrali ponad 700 koncertów, dzięki czemu są uważani za jeden z czołowych zespołów post rocka w Europie. 

Występy zespołu to feeria barw i dźwięków, gdzie wizualna oprawa, pełna dynamicznych świateł, jest równie ważna jak i sama muzyka. To spektakl a nie typowy koncert. Warto być, warto zobaczyć, warto poczuć.
 18:00 Doors
 19:00 Pure Bedlam
 20:00 Fish Basket
 21:20 Tides From Nebula

Więcej informacji znajdziesz – tutaj

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.