Reklama

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy dla Was podwójne zaproszenie do Kina Helios na seans „MAŁA SYRENKA – seanse z konkursami / dubbing”. Wydarzenie to odbędzie się 1 czerwca 2023 roku o godz. 17:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

OPIS FILMU:

Reklama

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya, która pojawi się w kinach 26 maja 2023 roku. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

W filmie „Mała syrenka” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Reżyseria: Rob Marshall

Scenariusz: Jane Goldman, David Magee

Obsada: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy

Konkurs trwa od dziś 25.05.2023 (czwartek) do 29.05.2023 (poniedziałek) do godziny 11:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi seans?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.