Reklama

Z okazji 40-lecia Leśniczówki mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert w wykonaniu 4 SzmeryOrgasmatronCoverNostra to trio może oznaczać tylko jedno – będzie się działo! Wydarzenie to odbędzie się w sobotę 13 maja o godzinie 18:30 w Leśniczówka, Aleja Muzyków 1, Park Śląski.

40-lecie Leśniczówki rozpocznie się pod znakiem Rock’n’Rolla przez duże „R”. Już 13 maja, w najbliższą sobotę przy dźwiękach doskonale wszystkim znanych utworów, podpalony zostanie lont tej petardy, jakim jest 40-lecie legendarnego Lasu. Na początek, zaprezentuje się znana i lubiana CoverNostra, rozgrzewając publikę zestawem rockowych i metalowych klasyków. Następni na scenie zameldują się weterani z Orgasmatrona a Wojtek i Titus godnie uhonorują ten jubileusz twórczością Motorhead. Na finał, przy dźwiękach Piekielnych Dzwonów, będzie można zobaczyć 4szmery, równie legendarne jak i samo AC/DC.

Reklama

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/40-lat-w-lesie-4-szmery+orgasmatron+covernostra/nmtr/

Konkurs trwa od dziś 11.05.2023 (czwartek) do 12.05.2023 (piątek) do godziny 16:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto udostępni post na swojej tablicy oraz w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?”.

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.