Reklama

Pan Józef jest mieszkańcem Katowic i jego życie zmieniło się 1 grudnia 2021 roku. To tego feralnego dnia doznał udaru. „Jego konsekwencje są straszne… Jest to jednak chaos, nad którym, z Waszą pomocą, możemy zapanować. Rehabilitacja może zmienić wszystko” – przekonuje rodzina mieszkańca Katowic. Niestety, rehabilitacja jest bardzo kosztowna, jeden turnus to koszt prawie 30 tyś. zł.  

Feralny dzień okazał się dramatyczny w skutkach dla 69-letniego Józefa z Katowic. Został sparaliżowany. „Lewa strona jego ciała nie podejmuje żadnych działań, nieposłuszna pozostaje w bezruchu” – relacjonują bliscy. Przez to mieszkaniec Katowic całe dnie spędza przykuty do łóżka z materacem przeciwodleżynowym, a od czasu do czasu jest sadzany na wózek inwalidzki.

Reklama

Niestety, nawet to sprawia mu ból i w wózku nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż około godziny. Tak właśnie obecnie wygląda jego świat. Zamknięty w czterech ścianach, w kamienicy, bez windy na 3. piętrze. 

LINK DO ZBIÓRKI NA REHABILITACJĘ JÓZEFA

Przed udarem Katowiczanin był aktywny, uwielbiał aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Spacery, wycieczki sprawiały mu wielką radość. Dlatego potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Niestety termin takiej rehabilitacji na NFZ jest dopiero na 2029 rok, więc Józef musi leczyć się prywatnie, a to generuje spore koszty.

Okazało się że jeden turnus rehabilitacyjny to nie koszt 10 tysięcy, a prawie 27 tysięcy złotych, a tych turnusów jest potrzebnych wiele, żeby przyniosły jakiekolwiek skutki. „Bardzo prosimy o wsparcie w jaki sposób Państwo tylko możecie. Czy przez wpłatę na zbiórkę, czy poprzez wysłanie sms, czy poprzez oddanie 1,5 % podatku przy rozliczeniu. Dobro zawsze wraca” – piszą bliscy chorego mężczyzny.

LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.