Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Marka Piekarczyka – z głębi serca dla Hospicjum Cordis!. Wydarzenie to odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Gdy spotkaliśmy się kilka miesięcy temu w naszym Domu podczas kręcenia teledysku do kolędy, poczuliśmy jakbyśmy znali się od lat. Owszem, Jego znają wszyscy – nas pewnie nie aż tak wielu. Od lat na scenie, legendarny wokalista takich zespołów jak: Biała 21, Sektor A czy słynącej z wielu przebojów grupy TSA, juror jednego z muzycznych programów telewizyjnych. Prywatnie – serdeczny, uśmiechnięty i empatyczny człowiek. Gdy dowiedział się, że najstarsze i największe w Polsce hospicjum stacjonarne potrzebuje pomocy, nie zastanawiał się ani chwili. Zaoferował swą pomoc. W koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Hospicjum Cordis w Katowicach wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi…wprost z głębi serca. To będą niezapomniane chwile.

Reklama

BILETY-CEGIEŁKI w cenie 100 zł do nabycia w kasie biletowej Teatru – stacjonarnie lub poprzez rezerwację telefoniczną i późniejszy przelew

KASA BILETOWA czynna
od poniedziałku do soboty: godz. 12:00-19:00
(przerwa 15:45-16:00)
niedziele i święta: 2 h przed wydarzeniem
tel.  +48 32 259 93 60

Do zobaczenia już 14 kwietnia o godzinie 18.00 w pięknych wnętrzach Teatru Śląskiego. Bądźmy tam razem!

Dziękujemy, 
Podopieczni & Zespół Hospicjum Cordis

Konkurs trwa od dziś 09.04.2023 (niedziela) do 11.04.2023 (wtorek) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?” oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzcę ogłosimy we wtorek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.