Reklama

Zapraszamy na koncert Marka Piekarczyka – z głębi serca dla Hospicjum Cordis! Wydarzenie to odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Gdy spotkaliśmy się kilka miesięcy temu w naszym Domu podczas kręcenia teledysku do kolędy, poczuliśmy jakbyśmy znali się od lat. Owszem, Jego znają wszyscy – nas pewnie nie aż tak wielu. Od lat na scenie, legendarny wokalista takich zespołów jak: Biała 21, Sektor A czy słynącej z wielu przebojów grupy TSA, juror jednego z muzycznych programów telewizyjnych. Prywatnie – serdeczny, uśmiechnięty i empatyczny człowiek. Gdy dowiedział się, że najstarsze i największe w Polsce hospicjum stacjonarne potrzebuje pomocy, nie zastanawiał się ani chwili. Zaoferował swą pomoc. W koncercie charytatywnym na rzecz podopiecznych Hospicjum Cordis w Katowicach wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi…wprost z głębi serca. To będą niezapomniane chwile.

Reklama

BILETY-CEGIEŁKI w cenie 100 zł do nabycia w kasie biletowej Teatru – stacjonarnie lub poprzez rezerwację telefoniczną i późniejszy przelew

KASA BILETOWA czynna
od poniedziałku do soboty: godz. 12:00-19:00
(przerwa 15:45-16:00)
niedziele i święta: 2 h przed wydarzeniem
tel.  +48 32 259 93 60 

Do zobaczenia już 14 kwietnia o godzinie 18.00 w pięknych wnętrzach Teatru Śląskiego. Bądźmy tam razem!  

Dziękujemy, 
Podopieczni & Zespół Hospicjum Cordis

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.