Reklama

Po wczorajszym finałowym zwycięstwie z GKS-em Tychy hokeiści i kibice GieKSy celebrowali obronę tytułu Mistrza Polski najpierw w hali, a następnie pod Spodkiem. Na dzisiaj po południu zaplanowano dalszą część świętowania.

W finale fazy play-off Polskiej Hokej Ligi GKS Katowice okazał się lepszy od GKS-u Tychy, wygrywając serię 4:0. W decydującym meczu, który rozegrano na lodowisku „Satelita” przy komplecie publiczności, katowiczanie ograli lokalnego rywala 5:2. GKS był także lepszy w trzech pierwszych spotkaniach (3:1, 2:1, 5:2). Złoty medal dla GKS-u Katowice oznacza obronę tytułu mistrza Polski, bo drużyna prowadzona przez trenera Jacka Płachtę triumfowała także przed rokiem.

Reklama

W piątek 31 marca o godzinie 18:00 rozpocznie się uroczysty przejazd hokejowych Mistrzów Polski przez dzielnice Katowic. Autokar rozpocznie swoją trasę przy Stadionie Miejskim (ul. Bukowa 1A), a zakończy ok. godz. 19:00 pod Spodkiem. Szczegóły przejazdu prezentujemy na załączonej grafice. GKS Katowice zaprasza wszystkich kibiców do towarzyszenia hokeistom i świętowania wielkiego sukcesu klubu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.