Reklama

Zapraszamy 1-2 kwietnia na Festiwal Roślin w Katowicach do Międzynarodowego Centrum Kongresowego tuż obok Spodka w Katowicach. Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, przywieziemy do Was dużo towaru. Wstęp jest bezpłatny.

Wracamy! Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Katowic z wiosenną edycją!

Reklama

1 kwietnia (sobota) – 8:00-20:00
2 kwietnia (niedziela) – 10:00-18:00

Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście… oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim). Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze

Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.

LINK DO WYDARZENIA

Dlaczego warto do nas przyjść?
– Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
– Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
– Ceny zaczynające się od 5zł.
– Małe i duże rośliny oraz doniczki.
– Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
– Ogromny wybór.
– Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto od ogrodników.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.