Reklama

Wrotka Roller Disco, która mieści się przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach organizuje różne imprezy w tym też urodziny!

Czujesz jak Twoje nogi rwą się do tańca? U nas pojeździsz na wrotkach w rytmie dobrej muzyki. Dzięki specjalnie zaaranżowanej sali szybko załapiesz klimat dobrej zabawy.

Reklama

Wrotka Katowice to połączenie dyskoteki z lat 80. z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, fenomenalne nagłośnienie, przyjazna atmosfera. Lokal wyremontowany został specjalnie dla powstania wrotkowiska, więc bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy wyposażenia (wrotki, ochraniacze oraz kaski) dostępne są do wypożyczenia na miejscu w pełnej gamie rozmiarów w naszej wypożyczalni.

Lokal dysponuje również kawiarnią, która pokryta jest specjalną nawierzchnią utrudniającą poślizgnięcie się w czasie odpoczynku. W kawiarni dostępne są wyłącznie napoje bezalkoholowe oraz przekąski.

W lokalu odbywa się bardzo dużo wydarzeń: wrotkowe poranki z DJem w każdy weekend dla dzieci, Before Party w soboty czy niedzielne wrotki z Djem a także imprez tematycznych, takich jak: Fluo Party, Disco ’80, Summer Party itp.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.