Reklama

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kino Konesera pt. „BEZMIAR / NAPISY”. Wydarzenie to odbędzie się 20 marca 2023 roku o godz. 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Reklama

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

Reżyseria: Emanuele Crialese

Scenariusz: Emanuele Crialese, Francesca Manieri

Obsada: Penelope Cruz, Elena Arvigo, Rita De Donato

Konkurs trwa do dziś 17.03.2023 (piątek) do godziny 16:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi film?”.

Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.