Mieszkania wybudowane przez Katowicki TBS / fot. KAW
Reklama

Na terenie zabytkowego osiedla na przełomie marca i kwietnia rozpocznie się sprzedaż 16 mieszkań w raamch inwestycji ‘’Przyjazny zakątek’’. Wszystkie dochody z sprzedaży nieruchomości zostana przeznaczone na renowacje trzech kamienic w centrum miasta.

W okolicy szkoły nr 51 przy ul. Działkowej na katowickim Giszowcu wybudowano domy przypominające historycznego Osiedla Ogrodu. KTBS zakończyło budowę kameralnego osiedla ‘’Przyjazny zakątek’’. W budynkach znajdziemy 16 dwupoziomowych mieszkań  o wielkości od 80 do 90 m2. Wszystkie lokale posiadają ogrzewanie podłogowe, garaż z jednym lub dwoma miescami parkingowymi oraz ogródek. 

Reklama

‘’Bardzo się cieszę, że ukończyliśmy naszą najnowszą komercyjną inwestycję. Już niebawem zaczniemy sprzedaż. W tej chwili przygotowujemy wszystkie formalności, np. wzór umowy dla kupujących, czy regulamin licytacji, bo mieszkania przy ul. Przyjaznej i Kwiatowej będziemy sprzedawali właśnie w takiej formule. Jestem przekonany, że nowi właściciele znajdą tu komfortowe miejsce do życia’’ – mówi Janusz Olesiński, prezes Katowickiego TBS-u. 

Otwarta została lista potencjalnych kupców, zapisanych jest już ponad 120 osób. Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony przez TBS na renowację kamienic

Pierwszy raz Katowicki TBS zdecydował się na tego typu inwestycje. Nie tylko dlatego, że mieszkania zostaną sprzedaną przez licytację, ale dochód zostanie przeznaczony na renowacje trzech kamienic w centrum. Inwestycja przy ul. Mariackiej jest jeszcze w trakcie wykonania i odbywają się już zaawansowane pracę budowlane. Powstanie 41 mieszkań, 20 z nich będzie dedykowane osobom z niepełnosprawnościami i osobom starszym  Cena wywoławcza lokali przy Przyjaznej i Kwiatowej zostanie ustalone z wzięciem pod uwagę aktualnych na dzień ogłoszenia licytacji cen rynkowych nowych lokali mieszkalnych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 + 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.