Reklama

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Nieromantyczny Maraton Grozy. Wydarzenie to odbędzie się 10 lutego 2023 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu „ABYZOU” na początek. Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi nas do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym „PLAY DEAD”. Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle – również przedpremierowe „OCZY DEMONA” i na sam koniec, dla najodważniejszych „CONTROL”.

Reklama

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 10.02.2023, godz. 23:00

Zagramy:

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

CENNIK:

  • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
  • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
  • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
  • W dniu seansu: 38,90 zł 

Konkurs trwa do dziś 09.02.2023 (czwartek) do godziny 21:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu Infokatowice.pl, odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?” oraz udostępni post na swojej tablicy.

Zwycięzców ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.