Seniorka / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Fundacja „z Sercem do Pacjenta’’ zagości w Katowicach z prelekcjami na temat zdrowia w związku z cyklem „Klub Pacjenta” Będzie można też zrobić sobie bezpłatne badania cukru i zmierzyć ciśnienie, a także skonsultować się ze specjalistami. Prelekcja odbędzie się w czwartek 9 lutego o godzinie 11.00 na ulicy Warszawskiej 52 w Katowicach. 

Chętni będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych spotkaniach gdzie wysłuchają porad na temat zdrowia, będą mogli wziąć udział także w bezpłatnych badaniach i konsultacjach medycznych. Tematyka poszczególnych spotkań oscyluje wokół m.in. problematyki chorób najczęściej dotykających Polaków oraz walki z nałogami i przyzwyczajeniami negatywnie wpływającymi na zdrowie.  

Reklama

W ramach wykładu pod tytułem „Choroby cywilizacyjne – plaga XXI wieku” wystąpi dr n. med. Jan Kabat. Artur Gabrysiak, specjalista ds. Medycyny odpowie na pytanie jak sprawdzić swoje zdrowie. Gościem również będzie Karolina Zięcina, fizjoterapeutka ze Szpitala im. Św Elżbiety w Katowicach, która opowie dlaczego ruch jest tak istotny w naszym życiu. Cykl spotkań swoim zasięgiem obejmuję całą Polskę. Spotkania są organizowane min. 3 razy w roku w ponad 20 lokalizacjach. W ramach działania grupy American Heart of Poland.

Spotkanie będzie świetną okazją do rozmów z przedstawicielami branży zdrowia w tym Narodowego Funduszu Zdrowia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.