Marcin Krupa, prezydent Katowic / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Radny chce prześwietlić miejski portal internetowy. Z lupą zagląda na „wKatowicach.eu”. Dawid Durał z Polski 2050 zwrócił uwagę na wydawany przez miejską spółkę portal internetowy „wKatowicach.eu”. Chce poznać dokładne koszty jego funkcjonowania. 

„wKatowicach.eu” to portal wydawany przez spółkę Katowicka Agencja Wydawnicza, która zajmuje się PR-owo-marketingową obsługą spółek należących do miasta. Jest to też swoiste uzupełnienie „Naszych Katowic” – gazety wydawanej bezpośrednio przez Urząd Miasta Katowice. 

Reklama

„Proszę o przedstawienie całkowitego kosztu dla miasta funkcjonowania portalu wKatowicach.eu, od najmu / czynszu za biura, przez koszt zatrudnienia (pensje, składki) pracowników, po zakup sprzętu, wydruk gazet itp – koszt całościowy funkcjonowania” – czytamy w interpelacji radnego. 

Radny też zadał jedno bardzo ogólne pytanie. „Jednocześnie proszę o informację jaki jest dochód z reklam” – dopytał Durał. Z tym, że nie problemem jest tutaj dochód z reklam lub jego brak, a dochód z reklam od podmiotów prywatnych, a tych należących do miasta.

Obecnie nie ma jeszcze odpowiedzi na pytanie radnego. Na pewno o niej poinformujemy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.