foto: GKS Katowice
Reklama

Kibice GieKSy ogłosili na swoim profilu na Facebooku, że ich protest przyniósł zamierzone rezultaty i już od najbliższego spotkania Trójkolorowych z Podhalem Nowy Targ pojawią się na trybunach.

Przypomnijmy, że w połowie lipca kibice GKS-u, niezadowoleni ze sposobu zarządzania klubem przez prezesa Marka Szczerbowskiego, podjęli decyzję o rozpoczęciu bojkotu wszystkich domowych spotkań Trójkolorowych zarówno piłkarskich, jak i hokejowych. W efekcie piłkarze oraz hokeiści rozgrywali spotkania bez wsparcia swoich sympatyków, przy dramatycznie pustych trybunach.

Reklama

Kilkadziesiąt minut temu kibice GieKSy opublikowali na swoim profilu na Facebooku nowy komunikat w tej sprawie. Wynika z niego, że sympatycy klubu wracają na trybuny, co nie oznacza jednak końca ich protestu.

GIEKSIARZE – ZMIENIAMY FORMĘ PROTESTU – WRACAMY na BLASZOK i do SATELITY!

Od meczu z Podbeskidziem wracamy na Blaszok, a do Satelity od spotkania z Podhalem 15.02!

Osiągnęliśmy to, co chcieliśmy – temat stał się głośny w Polsce w skali, której nie zakładaliśmy. Pokazaliśmy, że GKS Katowice bez kibiców nie istnieje, a działania klubu to nie tylko pozorowanie marketingu, ale przede wszystkim akcje przeciw kibicom. Jednoznacznie wykazaliśmy, która strona eskaluje konflikt – wspomnijmy tylko o blokowaniu wyjazdów do Bełchatowa, Chorzowa czy w ostatnim czasie… do Niecieczy.
To było pół roku dużych wyrzeczeń, ale pokazaliśmy solidarność. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez cały ten czas nas wspierały. Wracamy do tego, co kochamy – wspierania GieKSy z trybun! Protestowaliśmy sprzed stadionu, teraz zaprotestujemy z trybun!

Widzimy się na Blaszoku oraz w Satelicie od strony Olimpijskiej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.