Reklama

Zapraszamy na spektakl komediowy pt. „Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij”. Wydarzenie to odbędzie się 26 lutego 2023 roku o godzinie 16:00 i 19:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Młody, przeciętnej urody mężczyzna Adam, trochę zakompleksiony, trudniący się stereotypowo nudnym zawodem księgowego, pragnie kobiet i kolekcjonuje je jak znaczki. Swoje trofea zdobywa w niekonwencjonalny sposób – porywa je. Nigdy nie wie, na kogo może trafić, ale stara się dogadzać swoim ofiarom. Zawsze przygotowuje pyszną kolację, wino, deser, a zastawę dopasowuje do stroju kobiety. Porwane kobiety są związane, zakneblowane i muszą towarzyszyć swojemu oprawcy.

Reklama

Po kolacji i rozmowie, porywacz wypuszcza swoją ofiarę i na ogół wszystkie uciekają, aż do czasu, kiedy jedna z porwanych dam zakochuje się w Adamie i chce się z nim związać. Wtedy bohater okazuje się „mocny tylko w gębie”, bo rzeczywistość go przerasta.

Ponadto kobiet, które oczarował swoim sposobem bycia i rozkochał poprzez sam fakt zaoferowania im przygody życia, jest więcej. Bohater osaczony przedstawicielkami płci pięknej szuka ratunku, ale zamiast tego przybywa mąż jednej z wielbicielek i zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy…

Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli Triathlon Story i Dobry Wieczór Kawalerski.

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

TYLKO DO 31.01.2023 KUP BILETY 25% TANIEJ. WPISZ KOD: FERIEZIMOWE

WYSTĘPUJĄ:

Anna Oberc, Waldemar Błaszczyk, Małgorzata Lewińska,

*wymiennie: Kaziu Mazur/Mateusz Mosiewicz

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.