Reklama

CBA z kontrolą w Urzędzie Miasta Katowice. Może się przedłużyć o kolejnych 6 miesięcy, chodzi o wydatki na promocję, głównie na tzw. turystykę biznesową. 

„Funkcjonariusze Wydziału Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Katowicach prowadzą od 27.12.2022 r. kontrolę w zakresie podejmowania i realizacji przez Miasto Katowice wybranych działań promocyjnych związanych z rozwojem turystyki biznesowej w Katowicach” – poinformowało Centralne Biuro Śledcze. 

Reklama

CBA planuje zakończyć kontrolę w 27.03.2023. Choć wcale tak nie musi być. „Postępowanie, zgodnie z treścią ustawy o CBA, może jednak zostać przedłużone o kolejne 6 miesięcy” – podkreśla CBA. 

W ramach turystyki biznesowej formalnie, miasto nie daje wsparcia finansowego na imprezy, tylko wykupuje świadczenia promocyjne w ramach wydarzeń organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Przez lata imprezy organizowane w ramach turystyki biznesowej miały różne charakter – były te bardziej udane jak IEM Katowice, a także te mniej udane jak Serialis, który nie doczekał się drugiej edycji. 

Nie będzie drugiej edycji Serialisu w Katowicach. Miasto chwali się turystyką biznesową

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.