Poszukiwany / fot. Policja
Reklama

W m.in. Katowicach szukają mężczyzny listem gończym. Chodzi o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu poszukiwanego. 

Policja poszukuje Jordana Machuderskiego, syna Krystiana, urodzonego 23 lutego 1995 roku w Częstochowie za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Zginął wtedy na Placu Orląt Lwowskich w Częstochowie 49-latek. Do sprawy zatrzymano 3 osoby – jedną kobietę i dwóch mężczyzn. 

Reklama

„35-letnia kobieta została przesłuchana w charakterze świadka, natomiast 28-latek usłyszał zarzut udziału w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 35-letni mężczyzna odpowie za zabójstwo” – informowała policja. 35-latek trafił do tymczasowego aresztu. Obecnie drugi z mężczyzn jest poszukiwany. 

Policja apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego 28-letniego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, pod numerem telefonu 47 858 12 55, 47 858 12 80 lub z najbliższą jednostką Policji dzowniąc na numer alarmowy 112.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.