Reklama

Kiedy w Polsce odbędą się wybory parlamentarne? Wciąż nie mamy sprecyzowanej odpowiedzi na to pytanie, jednak legalni bukmacherzy oferują zakłady dotyczące daty wyborót parlamentarnych. Analitycy serwisu www.ProTipster.pl podsumowali dostępne zakłady oferowane przez legalnych bukmacherów.

Polacy szykują się do kolejnych wyborów parlamentarnych. Kadencja Prawa i Sprawiedliwości powoli dobiega końca, zatem zgodnie z zapisem Konstytucji, jesienią 2023 roku powinny zostać zorganizowane wybory parlamentarne. Powołując się na Konstytucję, wybory muszą odbyć się w dzień wolny od pracy, w terminie przynajmniej 30 dni przed upływem 4 lat od początku kadencji obecnego Sejmu.  Swoje pierwsze posiedzenie obecny Sejm miał 12 listopada 2019 to oznacza, że jego czteroletnia kadencja kończy się 12 listopada 2023 roku. Oznacza to, że w tym przypadku dostępne są 4 wolne niedziele:

Reklama
  • 15 października 2023 r.,
  • 22 października 2023 r.,
  • 29 października 2023 r.,
  • 5 listopada 2023 r.

Rządzący wciąż nie poinformowali o dokładnej dacie wyborów. Według niektórych informacji, ta zostanie podana do opinii publicznej najpóźniej w marcu tego roku. Legalni bukmacherzy wykorzystali sytuację i przedstawili swoją ofertę, w której można założyć się, którego dnia obywatele Polski pójdą do urn zagłosować w wyborach parlamentarnych.

Ofertę przedstawił legalny bukmacher Betfan, który faworyzuje datę… 5 listopada. Kurs na to, że właśnie wtedy będziemy wybierać nowy parlament wynosi 1.95. Nieco większy kurs można znaleźć na 29 października, w tym wypadku oferta kursowa to już 3.35.

Analitycy Betfan w oparciu o najnowsze wieści polityczne sądzą, że wybory zostaną zorganizowane w najpóźniejszym, możliwym czasie. Na wcześniejsze daty kursy są najwyższe.

  • 05.11.2023 – 1.95
  • 29.10.2023 – 3.35
  • 22.10.2023 – 4.50
  • 15.10.2023 – 4.75

Bukmacherzy z pewnością analizują obecną sytuację polityczną w Polsce i pomału szacują szanse na zwycięstwo poszczególnych ugrupowań. Gdy tylko ruszy kampania wyborcza, możemy oczekiwań kursów bukmacherskich na zwycięzcę wyborów i inne zakłady związane z wyborami parlamentarnymi 2023. 

Warto też śledzić oferty innych, legalnych bukmacherów. Wielu z nich przygotowuje specjalną ofertę na zakłady związane z polityką polską i zagraniczną. U bukmachera STS można obstawić zakład, czy w przeciągu 5 nadchodzących lat NBP wprowadzi banknot o nominale 1000 złotych. Z kolei bukmacher Fortuna proponuje pierwszą ofertę kursów dotyczących nadchodzących wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia – Graj Odpowiedzialnie!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.