Roboty drogowe / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

W związku z przebudować wiaduktu kolejowego nad ulicą Lwowską oraz remontem autostradowego obiektu mostowego w ciągu ul. Szopienickiej kierowców czekają utrudnienia. Będzie także czasowa zmiana rozkładów jazdy linii autobusowych.

W związku z przebudową wiaduktu kolejowego nad ulicą Lwowską od piątku 13 stycznia, godz. 24:00, do poniedziałku 16 stycznia br., godz. 4:00, nastąpi całkowite wyłączenie możliwości przejazdu ul. Lwowską. Dla kierowców zostanie wytyczony objazd ulicami Bagienną i Obrońców Westerplatte.

Reklama

W wyżej wspomnianym terminie będą także obowiązywały zmiany rozkładów jazdy linii autobusowych nr: 70, 72, 74, 109, 695 i 920.

Kolejna czasowa organizacja ruchu nastąpi w związku z remontem autostradowego obiektu mostowego w ciągu ul. Szopienickiej (nad A4). Czasowe zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w poniedziałek 16 stycznia br. około godz. 6:00. Wiadukt zostanie wyłączony z ruchu. Wykonawca zaplanował zakończenie prac i przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu na połowę czerwca br.

Ruch drogowy zostanie poprowadzony objazdami:
Dla kierunku Giszowiec – Nikiszowiec:
– od Skrzyżowania ul. Szopienicka/Mysłowicka w kierunku ul. Pszczyńskiej (DK86), ul. Pszczyńską i al. Murckowską w ul. Gospodarczą, do ul. Górniczego Dorobku i do skrzyżowania z ul. Szopienicką.
Dla kierunku Nikiszowiec – Giszowiec :
– od Skrzyżowania ul. Szopienicka/Górniczego Dorobku, ul. Gospodarczą i Trzech Stawów do al. Murckowskiej i ul. Pszczyńską (DK86), do zjazdu w ul. Kolistą, następnie ul. Mysłowicką do skrzyżowania z ul. Szopienicką.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.