Legendarny Kosmiczny Mecz / fot. Jakub Morkowski Agencja
Reklama

W Katowicach odbędzie się „Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami”. Wydarzenie zaplanowano na 11 czerwca w Spodku. Już ryszyła sprzedaż biletów, na parkiecie ponownie spotkają się aktorzy, piosenkarze, prezenterzy i sportowcy. Zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz Domu Aniołów Stróżów. 

To będzie druga katowicka edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami, który ponownie zagości w Spodku. Na kibiców czekać będzie wielkie sportowe show w wykonaniu znanych osobistości i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny! Wydarzenie jest organizowane przez agencję Star Manager, która jest pomysłodawcą i organizatorem dwunastu edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu. Współorganizatorem jest również katowickie Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, które od prawie 30 lat pomaga potrzebującym wsparcia najmłodszym. Partnerem wydarzenia jest miasto Katowice. Dzisiaj, list intencyjny na organizację wydarzenia w Katowicach podpisali: Monika Bajka – prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów, Marcin Krupa – prezydent Katowic i Piotr Sobik – właściciel agencji Star Manager.

Reklama

Sprzedaż biletów – cegiełek na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami już wystartowała. Można je kupić na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl i na portalach biletowych. 

„To idealny pomysł na świąteczny prezent. Kupując bilety obdarujemy nie tylko bliską nam osobę, ale także dzieci z naszego Domu” – wyjaśnia Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.  „Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na codzienną pomoc. W naszym Stowarzyszeniu dziennie opiekujemy się ponad 100 dzieci. Przy rosnących cenach, w trudnym czasie – doświadczeni pandemią, a potem skutkami wojny w Ukrainie – to spore wyzwanie również finansowe. Środki ze sprzedaży biletów pozwolą nam nadal zapewniać bezpieczne miejsce dla maluchów i nastolatków ze Śląska i Zagłębia” – dodaje prezes.

Do tej pory Mecze wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, dla których w sumie uzbierały blisko 500 000 złotych! Zorganizowane 15 stycznia 2022 roku wydarzenie po raz pierwszy zagrało dla Domu Aniołów Stróżów, które od 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe działania wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci. 

W poprzednim spotkaniu w Spodku zagrali m.in.: Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Pakosińska, Mariusz Czerkawski, Cezary Trybański, Sebastian Karpiel-Bułecka, Zygmunt Chajzer, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek oraz GieKSik.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.