Mikołaj / fot. Tramwaje Śląskie
Reklama

Mikołaj w tramwaju odwiedzi 5 miast. Ominie Katowice, ale pojawi się w Chorzowie i Rudzie Śląskiej, poinformowały Tramwaje Śląskie, które podobnie jak w poprzednich latach wsparły Mikołaja podczas odpoczynku reniferów. 

Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze i Bytom to miasta, w których we wtorek (6 grudnia) będzie można spotkać Mikołaja. Jak co roku zaprzęg reniferów dostanie kilka godzin odpoczynku, a Mikołaj jeździć będzie specjalnym tramwajem, rozdając prezenty na przystankach.

Reklama

To już wieloletnia tradycja, że w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii 6 grudnia Mikołaja można spotkać w tramwaju. 

„A mówiąc precyzyjnie – na przystankach, bo Mikołaj wykorzysta nasz historyczny wagon typu N do przejazdu, ale prezenty będzie rozdawał dzieciom czekającym na przystankach” – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Tramwaj z Mikołajem i Śnieżynką przejedzie przez 5 miast GZM: Bytom, Zabrze, Rudę Śląską, Świętochłowice i Chorzów, a kursować będzie od 13:00 do 18:30. Orientacyjny rozkład jazdy mikołajowego tramwaju przesyłam w załączeniu. Jest też dostępny na stronie: www.tramwajeslaskie.eu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.