Reklama

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans mikołajkowy, który będzie można zobaczyć dnia 6.12.2022 roku w kinie Helios w Katowicach.

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios!

Reklama

Niezapomniane bajki, wzruszające historie – to wszystko czeka na Was 6 grudnia.

W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

Wielki zielony krokodyl domowy
Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu.

Dziwny świat
„Dziwny świat”, to film, który zabierze widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców – z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.

Kierunek: Księżyc!
Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód!

Uwolnić Poly
Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka jednak nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Kiedy w okolicy pojawia się objazdowy cyrk, Cecile jest zachwycona sztuczkami cyrkowymi, a szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – kucyka o niesamowitych zdolnościach. Okazuje się jednak, że cyrkowe zwierzęta są bardzo źle traktowane, dlatego Cecile układa brawurowy plan ratunkowy dla Poly.

Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem – 17,90 zł
  • 3 dni przed seansem – 19,90 zł
  • 2 dni przed seansem – 21,90 zł
  • 1 dzień przed seansem – 23,90 zł
  • w dniu seansu – 25,90 zł

*6 grudnia obowiązuje cena SuperWtorku – 16,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Konkurs trwa do dziś 05.12.2022 (poniedziałek) do godziny 20:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na jaki Mikołajkowy film chciałabyś/chciałbyś się wybrać?”.

Zwycięzców ogłosimy dziś na naszym fanpage’u

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.